Brit Care

Prevence výživou

Brit Care je řadou krmiv té nejvyšší kvality, která byla vyvinuta, aby chránila zvířecí organismus před škodlivými vlivy prostředí. Jejich základem jsou pečlivě vybrané suroviny vysoké kvality, jako je jehněčí, losos, sleď, kachna a králík, z nichž je připravováno vyvážené hypoalergenní krmivo, které je lehce stravitelné a předchází vzniku potravinové intolerance. Krmiva Brit Care obsahují rovněž funkční složky, které posilují imunitní systém, přispívají k celkově dobrému zdravotnímu stavu a snižují vznik závažných onemocnění.

PROČ JSOU KRMIVA BRIT CARE HYPOALERGENNÍ?

Dlouhodobé používání určitých typů proteinů v psím krmivu vedlo ke zvýšenému výskytu potravinových alergií. Tyto typy proteinů zahrnují mimo jiné pšenici, kukuřici nebo sóju, ale i běžné druhy masa, jako je kuřecí, hovězí a vepřové. Vyloučením těchto typických alergenů ze stravy svého psa snížíte jeho tělesný stres a předejdete vzniku potravinových intolerancí.

NABÍZÍME VÁM KOMPLETNÍ ŘADU KRMIV

Od štěňat po seniory, od těch nejmenších až po ty obří.

Vyberte si recepturu

Salmon & Potato

Bezobilné

Lamb & Rice

Bezlepkové

Special & Care

Zvláštní potřeby

Salmon & Potato

Aminokyseliny jsou stavebními kameny svalů. Losos obsahuje všechny důležité aminokyseliny v optimálním poměru, což znamená, že je tělo využije efektivněji než z jiných druhů proteinů. Losos navíc obsahuje i vysoké množství omega-3 mastných kyselin (DHA a EPA), které hrají důležitou roli pro kvalitu kůže a srsti, vývoj zraku a kognitivních schopností a přispívají ke zdraví srdce a cév.

Bezobilná receptura

Vyloučení obilovin, včetně rýže, bylo důležitým krokem na cestě ke krmivu s kvalitnějšími výživovými vlastnostmi, které by psa dlouhodobě udržovalo v dobré kondici. Největší výhodou bezobilných krmiv je nízký glykemický index, který zmenšuje riziko rozvoje jedné z nejběžnějších chorob naší společnosti: nadváhy.

Brit Care Grain-free Puppy Salmon & Potato

Bezobilné superprémiové kompletní krmivo pro psy. Receptura s lososem a bramborem pro štěňata a mladé psy všech plemen (4 týdny – 12 měsíců).

Rychlý nákup

Zvolte velikostBrit Care Grain-free Junior Large Breed Salmon & Potato

Bezobilné superprémiové kompletní krmivo pro psy. Receptura s lososem a bramborem pro mladé psy (3 měsíce – 2 roky) velkých plemen (nad 25 kg).

Rychlý nákup

Zvolte velikostBrit Care Grain-free Adult Salmon & Potato

Bezobilné superprémiové kompletní krmivo pro psy. Receptura s lososem a bramborem pro dospělé psy.

Brit Care Grain-free Giant Salmon & Potato

Bezobilné superprémiové kompletní krmivo pro psy. Receptura s lososem a bramborem pro dospělé psy obřích plemen (nad 45 kg).

Rychlý nákup

Zvolte velikostBrit Care Grain-free Senior & Light Salmon & Potato

Bezobilné superprémiové kompletní krmivo pro psy. Receptura s lososem a bramborem pro starší psy a psy s nadváhou všech plemen.

Rychlý nákup

Zvolte velikostLamb & Rice

Jehněčí je velice lehce stravitelné a obsahuje vysoké množství snadno vstřebatelných polynasycených mastných kyselin. Kompletní aminokyselinový profil byl optimalizován tak, aby vyživoval svaly a tkáně a udržoval psa v perfektní kondici.

Brit Care Puppy Lamb & Rice

Hypoalergenní superprémiové kompletní krmivo pro psy. Receptura s jehněčím a rýží pro štěňata a mladé psy všech plemen (4 týdny – 12 měsíců), vhodné také pro březí a kojící feny.

Rychlý nákup

Zvolte velikostBrit Care Junior Large Breed Lamb & Rice

Hypoalergenní superprémiové kompletní krmivo pro psy. Receptura s jehněčím a rýží pro mladé psy (3 měsíce – 2 roky) velkých plemen (nad 25 kg).

Rychlý nákup

Zvolte velikostBrit Care Adult Small Breed Lamb & Rice

Hypoalergenní superprémiové kompletní krmivo pro psy. receptura s jehněčím a rýží pro dospělé psy malých plemen (1 - 10 kg). 

Rychlý nákup

Zvolte velikostBrit Care Adult Medium Breed Lamb & Rice

Hypoalergenní superprémiové granule pro psy. Kompletní (holistické) krmivo pro psy. Receptura s jehněčím a rýží pro dospělé psy středních plemen (10 – 25 kg). Vyrobeno v České republice.

Rychlý nákup

Zvolte velikostBrit Care Adult Large Breed Lamb & Rice

Hypoalergenní superprémiové granule pro psy. Kompletní (holistické) krmivo pro psy. receptura s jehněčím a rýží pro dospělé psy velkých plemen (nad 25 kg). Vyrobeno v České republice.

Rychlý nákup

Zvolte velikostBrit Care Senior Lamb & Rice

Hypoalergenní superprémiové kompletní krmivo pro psy. Receptura s jehněčím a rýží pro starší psy všech plemen.

Rychlý nákup

Zvolte velikostSpecial Care

Každý pes někdy prožívá období, kdy změny v jeho každodenní rutině nebo fyzické kondici způsobí, že obvyklý příjem potravy není dostatečný. Nyní představujeme vyvážené krmivo, abychom uspokojili speciální potřeby psů s nadváhou, psů se zvýšeným výdejem energie i psů s citlivým zažíváním nebo potravinovou intolerancí.

Brit Care Weight Loss Rabbit & Rice

HYPOALERGENNÍ SUPERPRÉMIOVÉ KOMPLETNÍ KRMIVO PRO PSY. RECEPTURA S KRÁLÍKEM A RÝŽÍ PRO DOSPĚLÉ PSY VŠECH PLEMEN S NADVÁHOU.

Rychlý nákup

Zvolte velikostBrit Care Endurance

HYPOALERGENNÍ SUPERPRÉMIOVÉ KOMPLETNÍ KRMIVO PRO PSY. RECEPTURA S KACHNOU A RÝŽÍ PRO DOSPĚLÉ PSY VŠECH PLEMEN S VYSOKOU AKTIVITOU A ENERGETICKÝM VÝDEJEM.

Rychlý nákup

Zvolte velikostBrit Care Sensitive Venison & Potato

Hypoalergenní superprémiové kompletní krmivo pro psy. Receptura se zvěřinou pro dospělé psy všech plemen.

Rychlý nákup

Zvolte velikostNA SPOKOJENOSTI VAŠEHO PSA NÁM ZÁLEŽÍ

ZDRAVÍ PO MNOHO LET

Krmiva Brit Care obsahují množství speciálních ingrediencí, které pozitivně ovlivňují vlastnosti krmiva. Jedinečné živiny s funkčními složkami, které podporují imunitní systém a celkové zdraví a zmenšují riziko vážných onemocnění.

Lososový olej

Lososový olej obsahuje nejvyšší množství omega-3 mastných kyselin. Omega-3 chrání cévní systém před arteriosklerózou, a působí tak jako prevence infarktu myokardu. Omega-3 má vliv rovněž na duševní pohodu, potlačuje zánětlivé reakce kůže a zlepšuje kvalitu kůže i srsti.

Prebiotika a probiotika

Fruktooligosacharidy (FOS) a mannan-oligosacharidy (MOS) – rostlinná vláknina (jablko a kořen čekanky) v kombinaci s dobrými bakteriemi podporují zdravý trávicí systém a posilují imunitu.

Měď a zinek

Antioxidanty potřebné k cirkulaci vitaminu C, železa a kyslíku, tvorbě energie, červených krvinek (hemoglobinu), správné funkci nervů, růstu a stavbě kostí. Prospěšné pro kůži a srst, potřebné k tvorbě kolagenu a pigmentu. Antioxidanty chrání proti volným radikálům = působí proti předčasnému stárnutí.

Chondroitinsulfát & a glukosaminsulfát

Tyto látky se přirozeně vyskytují ve chrupavkách, chrání klouby a obnovují poškozené tkáně.

Výtažek z yuccy

Výtažek z yuccy schidigera obsahuje látky schopné vázat amoniak a další dusíkaté látky, které mohou poškodit některé tkáně v těle. Výborná pro klouby, které amoniak často negativně ovlivňuje a způsobuje artrózu. Yucca zlepšuje trávení a mírní zápach moči a exkrementů.

Vitamin E a selen

Organická forma antioxidantu selenu v kombinaci s vitaminem E posiluje imunitní systém a potlačuje známky stárnutí.

Ostropestřec

Účinný antioxidant, který zlepšuje zažívání a funkci ledvin.

Vitamin C

Zdroj antioxidantů pro zvýšenou buněčnou ochranu a imunitu.

Glukosamin a chondroitin

Chrání chrupavky (působí chondroprotektivně). Pro silné a zdravé klouby, chrupavky, šlachy a vazy.