Brit Care Cat

Lahodná výživa pro lepší život vaší kočky

Vybíráte pro vaši kočku lepší výživu?

Brit Premium Cat's Life je řada prémiových krmiv pro lepší život Vaší kočky. Krmiva Brit Premium Cat’s Life jsou chutná, bohatá na kvalitní kuřecí, jehněčí, krocaní či lososí proteiny, které kočky milují a preferují, zdravá s vitamíny, minerály a prebiotiky pro perfektní kondici kostry, svalstva, zubů a srsti a neodolatelná s voňavou omáčkou pro kočičí labužníky.

Chutné

Bohaté na kvalitní kuřecí, jehněčí, krocaní či lososí proteiny, které kočky milují a preferují. Bílkoviny z masa a tuky jsou základním stavebním kamenem potravy koček. Poskytují jim potřebné látky pro výživu svalů a tkání, jsou zdrojem energie pro každodenní pohyb a vitalitu.

Zdravé

Perfektní kondice je výsledkem správného fungování organismu. Toho docílíme pouze za předpokladu každodenní zdravé výživy s bohatým přísunem potřebných živin. Dopřejte své kočce přístup ke zdraví v podobě vyvážených receptur bohatých na vitamíny, minerály, prebiotika, organické stopové prvky a další nepostradatelné živiny. Nezapomeňte vybrat krmivo, které odpovídá životní fázi a potřebám Vaší kočky.

Neodolatelné

Unikátním výrobním postupem přidáváme lahodné koncentrované omáčky z kuřecích jater či ryb do poslední fáze procesu vaření. Chuť a vůně jater či ryb zůstane zachována i ve výsledném produktu. Krmivo Brit Premium Cat's Life je neodolatelným lákadlem i pro vybíravé kočičí jazýčky.

Kitten

Lahodné kuřecí granulky s přídavkem delikátní omáčky z lososa pro koťata

Rychlý nákup

Zvolte velikostAdult Chicken

Lahodné kuřecí granulky s omáčkou z kuřecích jater pro dospělé kočky

Rychlý nákup

Zvolte velikost
Adult Salmon

Lahodné lososové granulky s výtažkem z čerstvě připravených lososů

Rychlý nákup

Zvolte velikost


Sterilised

Lahodné kuřecí granulky s omáčkou z kuřecích jater

Rychlý nákup

Zvolte velikostSensitive

Lahodné granulky s jehněčím a rýží pro citlivé kočky

Rychlý nákup

Zvolte velikost
Indoor

Lahodné kuřecí granulky s výtažkem z kuřecích jater pro kočky žijící doma.

Rychlý nákup

Zvolte velikostLight

Lahodné kuřecí granulky s výtažkem z kuřecích jater pro kočky s nadváhou.

Rychlý nákup

Zvolte velikost
Senior

Lahodné kuřecí granulky s výtažkem z kuřecích jater pro kočičí seniory.

Rychlý nákup

Zvolte velikost
Rituály

Kočky milují rituály! Hlavně ráno mají s námi lidmi hromadu práce. Musí přece ohlídat ranní řád domácnosti, od buzení a mazlení až ke snídání. Odměňte ji vymazlenou snídaní.

Pravidelný čas a podmínky krmení zajistí vaší kočce bezpečné a harmonické prostředí a krmící rituály vám pomohou upevnit váš vzájemný vztah.

Ráno

Vy začínáte svůj den příjemnou snídaní, voňavou kávou či fresh džusem. Užijte si v tomto příjemném okamžiku společnost Vaší kočky a podělte se s ní o snídaňový gurmánský zážitek. Delikátní masové kapsičky Brit Premium jsou ideální snídaní pro Vaše kočičí společníky

Poledne

Den je pro kočku obdobím střídáním aktivity a odpočinku, v době Vaší nepřítomnosti ocení misku plnou lahodného a výživného kompletního krmiva Brit Premium.Vybírejte krmivo tak, aby vyhovovalo specifickým potřebám Vaší kočky a misku s granulkami nechte přístupnou po celý den.

Večer

Večerní mazlení s lehkou dobrůtkou v podobě kapsičky či pamlsku je ideální pro odpočinek a relaxaci. Zkontrolujte kondici Vaší kočky a užívejte si společné chvíle.

Jak krmit

Nasypte krmivo do čisté misky, která je vyhrazena přímo Vaší kočce. Nezapomeňte, že kočku při krmení může vyrušit přítomnost jiných zvířat, hluk či negativní emoce. Zajistěte proto pro krmení pohodu, klid a harmonické prostředí.

Jak sledovat a vyhodnotit kondici

Silueta kočky je atletická, bez nadměrných tukových zásob. Kočka je klidná, není apatická, reaguje na Váš hlas i Vaši přítomnost. Srst je lesklá, hustá, bohatá a bez šupin. Kůže je hladká, bez lupů, lysin a zarudnutí. Pro optimální stav srsti doporučujeme u dlouhosrstých koček pravidelné vyčesávání, které odstraní odumřelé chlupy a urychlí výměnu srsti. Oči jsou lesklé, klidné, bez nadměrného slzení.