Odborná poradnaVložit dotaz

Kategorie dotazů

 • Doporučene dávkování

  18.3.2021 Odpovědi: 1

  DOBRÝ DEN, mám křížence trpasličího pince, aktuální váha 8.3kg 14 dní po kastraci, krmime granulemi Brit care weight los, chtěla bych se zeptat na denní dávkování, přijde mi že 100g na celý den bylo před kastraci v pořádku kolikrát to ani nesnědla, a nyní sni misku a je pořád hladová ????

  Nutrition Miniature Pinscher Facebook like button

 • Granule pro aktivního psa

  9.2.2021 Odpovědi: 1

  Dobrý den, máme ročního křížence trpasličího pinče a zřejmě nějakého teriéra. Pes je velice aktivní, hodně a rád běhá. Dostává dvakrát denně granule Brit Care Endurance, ale je stále hodně hubený (takový oslavenec, kterému ale jdou vidět v určitých situacích žebra). Dáváme už dvojnásobnou dávku ,než je uvedeno na přebalu, ale stále to vypadá, že má hlad. Nutno říci, že žije venku, v zateplené boudě, takže asi jistá energie přijde i na zahřátí (teď na velké mrazy ho bereme dovnitř). Poradili byste prosím granule, které by byly pro hodně aktivního psa vhodné. Předem děkuji za odpověď.

  Nutrition Miniature Pinscher Facebook like button

 • Krmivo

  19.10.2019 Odpovědi: 1

  Dobrý den, sháním krmivo pro kastrovanou fenu. Můžete mi nějaké nabídnout? A aby nevadilo, že ho občas budou jíst i mladší psi. Děkuji Koudelková

  Nutrition Miniature Pinscher Facebook like button

 • Krmná dávka granulí a odměn pro štěně

  23.9.2019 Odpovědi: 1

  Dobrý den, obracím se na Vás s dotazem jak správně určit krmnou denní dávku granulí BRIT Care Puppy Lamb & Rice a odměn Brit Care Dog Functional Snack Antistress Shrimps pro dvouměsíční štěně Trpasličího pinče s váhou 1,6 kg. Děkuji za odpověď. PN

  Nutrition Miniature Pinscher Facebook like button

 • náhrada za granule z původní řady

  23.1.2019 Odpovědi: 4

  Dobrý den, prosím o radu. Mám cca 9-letého křížence pinče, cca 7 kg. Vyhovovali nám granule Brit Senior Small (modro-fialový obal). V nových produktech nevím, čím tyto granule nahradit. Objednala jsem si Brit Care Mini Dog Adult Lamb, ale ty granulky jsou menší než Brit Senior Small a pes je hltá celé. Takže bych potřebovala větší velikost granulí, ideálně pro seniory kvůli věku a ideálně pro citlivé trávení. Máte tolik produktů, že nevím, po kterém sáhnout :) Předem děkuji za odpověď. S pozdravem Zuzana G.

  Nutrition Miniature Pinscher Facebook like button

 • Dotaz

  24.2.2018 Odpovědi: 1

  Dobrý den,zajímalo by mě zda neuvažujete o výrobě konzerviček či kapsiček pro psy velikosti 80gramů jako děláte pro kočky.Potřebuji malou velikost na cesty a musím kupovat jinou značku než Brit pes je zvyklý vždy ráno granule večer konzervičku,když jsem doma dělím 150gramovou konzervu nadvakrát na cestách nemám bohužel jak uchovat děkuji za odpověď s pozdravem Miroslav Štěrba.

  Nutrition Miniature Pinscher Facebook like button

 • výběr krmiva

  18.11.2016 Odpovědi: 1

  Dobrý den, mám štěňátko 10týdnů trpasličího pinče, Chovatelka krmila Brit premium Puppy (do 9týdneš , ale dočetla jsem se, že toto krmivo je vhodné jen do 3měsíců a ), prosím o radu na jaké krmivo přejít a kdy ???Měla bych zájem o superpremiovou řadu bez obsahu obilovin. Bylo by vhodné krmivo Brit Care Puppy nebo Junior(jaký druh)??. Štěňátko je velice dobře krmitelné.Předem moc děkuji za radu

  Nutrition Miniature Pinscher Facebook like button

 • Výživa trpasličího pinče

  14.9.2016 Odpovědi: 1

  Dobrý den,mám 3 měsíční fenku trpasličího pinče a je taková baculatá váží 1,716kg chci se zeptat jak jí mám krmit,krmím Brit care puppy all breed.Děkuji Hondlová

  Nutrition Miniature Pinscher Facebook like button

 • Ledvinová kolika

  12.9.2016 Odpovědi: 1

  Dobrý den,chtěla jsem se zeptat,co je to ledvinová kolika u psů.Kupujeme si štěně malého pinče,a majitelka nám řekla,že pejsek má ledvinovou koliku.Štěnátko je 1,5měsíce staré.Děkuji za odpověd.

  Education Miniature Pinscher Facebook like button

 • Bolesti v zádech

  12.9.2016 Odpovědi: 1

  Dobrý den.Mám 3 roky starého pejska rasy trpasličí pinč.Poslední dobou se choval jinak a upozornoval na sebe stáním pod stolem což obvykle nedělal.Smutným výrazem a ne velkou chutí k hraní.Po návštěvě veterinárního lékaře mi bylo řečeno ,že má bolesti spojené s jakýmsi posunutím obratle či ploténky,které neléčili nebot to neuznali za důležité ač jsem je na to upozornovala již dříve.Vždy při prudkém seskočení nebo vyskočení písknul a začal se třást.S léky proti bolesti jsme tedy odešli domů,ale vše je beze změn.A proto Vás prosím, zda-li je nějaký způsob jak mu pomoct.Sama mívám díky náročné práci posunuté žebro a nemůžu fungovat bez pomoci odborníků.Ale jak pomoct tak malému pejskovi ,kterému se něco v zádech pohlo dprávě díky třeba seskočení z gauče.Děkuji Vám předem za odpověd.Lenka A.

  Education Miniature Pinscher Facebook like button

1 / 212