Odborná poradnaVložit dotaz

Kategorie dotazů

 • Brit Fresh - konzerva

  2.8.2020 Odpovědi: 1

  Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jestli je konzerva Brit Fresch vhodná pro štěně (3 měsíce)? V jakém poměru je nejlepší kombinovat s granulemi? A platí stejný poměr jako u Brit Monoprotein (3g konzervy = 1g granulí)? Děkuji za odpověď.

  Nutrition Russkaya Cvetnaja Bolonka Facebook like button

 • Brit Monoprotein

  14.7.2020 Odpovědi: 2

  dobrý den, máme dvouměsíční štěně barevné bolonky, krmíme granulemi Brit Care Puppy. chtěla bych granule doplnit konzervou (např. Brit Monoprotein), což znamená, že budu muset ubrat granule. odpovídá jeden gram granulí jednomu gramu konzervy nebo je tam jiný poměr?

  Nutrition Russkaya Cvetnaja Bolonka Facebook like button

 • Konzervy

  17.12.2018 Odpovědi: 2

  Dobrý den, našemu boloňáčkovi je 10 let. Několik let denně ráno jedl s velikou chutí a bez jakýchkoli problémů konzervy Brit Boutiques Gourmandes Beef True Meat Bits. Koncem tohoto roku jejich prodej skončil. Nejsme schopni z nabídky Brit ani jiných značek vybrat krmivo s podobnou konzistencí, kde vhodné kousky masa byly volně v rosolovitém vývaru. Vše, co lze sehnat, je mleté a více či méně tuhé. Zkoušeli jsme i Brit monoprotein a Paté & Meat, ale bez valného úspěchu. Bohužel, nelze ani z Vašich stránek vyčíst, jak skutečně vypadá obsah konzerv typu Fresh Meat, zda jde opět o pastózní směs nebo něco jiného. Můžete mi sdělit něco podrobnějšího? Nebudete konzervy typu obdobného Brit Boutiques Gourmandes Beef True Meat Bits opět vyrábět, resp. nelze je získat např. z dodávek do jiných zemí? Díky předem za pomoc. Černý

  Nutrition Russkaya Cvetnaja Bolonka Facebook like button