Odborná poradnaVložit dotaz

Kategorie dotazů

 • Granule

  10.10.2022 Odpovědi: 1

  Dobrý den zakoupili jsme granule Brit fresh chicken pro štěňata a juniory. Z tabulky jsem nepochopil kolik mám dávat dávku psovi deset týdnů a deset kilogramů protože v tabulce je napsáno jako dospělý pes. Můžete mi poradit jak se v tabulce orientovat? Dekuji

  Výživa Český horský pes

 • ALERGIE

  12.5.2021 Odpovědi: 1

  Dobrý den, chtěla bych se zeptat , zda mohu fence pořídit krmivo Brit Dog Fresh Beef & Pumpkin Puppy Large, zjistili ji alergii na kachnu a vejce. V granulích je kuřecí tuk, nebude jí to vadit? Je velmi hubená , prý si při té alergii, tělo nebralo dost živin. Jsou tyto granule pro ni vhodné? Je jí 12 měsíců a váží jen 26 kilo, plemeno Český horský pes. Děkuji za pdpověd.

  Výživa Český horský pes

 • granule

  3.1.2018 Odpovědi: 1

  Dobrý den, potřebuji poradit ohledně výživy psa - krmím granulemi brit Premium Dog Junior L, v poslední době - již více jak týden u psa pozoruji častější průjem - krmím 3 denně. První "hovino" je vždy tužší, pak ale za procházku je již samý průjem a to velmi řídký. Chtěla jsem se zeptat zda třeba nemám přejít a vyzkoušet jiné z Vašich granulí. Děkuji za odpověď Petra M.

  Výživa Český horský pes