Odborná poradnaVložit dotaz

Kategorie dotazů

 • Přechod krmení z junior na adult

  3.6.2019 Odpovědi: 1

  Dobrý den, chtěla bych se zeptat - poprvé teď budu pořizovat krmení pro psa, který přechází do "adult" skupiny. S granulemi Junior Lamb and rice jsem nadmíru spokojená, "ale" dávám vyšší dávky, resp, do dávek ještě přidávám doplňky typu krátce vařené hrubě mleté maso aj. Psík je hodně aktivní, nemá jedinou známku tuku na sobě (vypadá zdravě, ale psi stejného plemene v jeho věku jsou již zavalitější). Chodíme hodně na procházky a máme velkou zahradu, kde s dalšími našimi psy může dosytosti blbnout. Chci se zeptat, mám pokračovat v krmení Lamb and rice, anebo mám zkusit krmivo Endurance. Jenže my nejsme prioritně aktivní, že bychom byli denně v honitbě a dělali výkony větší než co plemeno vyžaduje, abych do něj zase necpala moc energie, kterou by pak mohl upínat jinam (typu - noční štěkání, hrabání záhonků apod.). Děkuji za odpověď. S pozdravem Petra Pavlicová

  Nutrition Bavarian Mountain Scenthound Facebook like button

 • granule

  4.1.2019 Odpovědi: 1

  Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda by nebylo možné, nebo zda neumožňujete odběr většího balení granulí než 12 kg pytle. Pro většího psa je jeden pytel krátkodobá záležitost, tak jestli by se nedala omezit produkce igelitových pytlů, například většího odběru granulí do svých pytlů. Děkuji za odpověď.

  Others Bavarian Mountain Scenthound Facebook like button

 • Krmivo pro štěně

  24.8.2016 Odpovědi: 1

  Dobrý den, chtěla bych se zeptat jaké granule značky Brit zvolit pro 2 měsíční štěně Bavorského barváře? Dospělý pes váží cca. 25 - 35 kg. Nevím zda volit tedy granule Junior M nebo L, dospělá váha psa se pohybuje na hraně M, L. Děkuji za odpověď.

  Nutrition Bavarian Mountain Scenthound Facebook like button