Odborná poradnaVložit dotaz

Kategorie dotazů

 • Kvalita granulí

  22.6.2022 Odpovědi: 1

  Prosím, mohl by se mi někdo zodpovědný vyjádřit k rozdílné kvalitě granulí Brit Care Puppy Lamb and Rice z těchto šarží: Zakoupeno na Zoohit.cz EXP28072023MD220128C5, štěňata konzumovala tmavé granule, bez trávicích potíží. Další granule stejné značky zakoupeny tamtéž, šarže EXP 01102023MD220401C14, nažloutlé granule, štěnata řídká stolice. Zakoupena tatéž značka u veterinárního lékaře, šarže EXP 28092023MD220328C13, granule tmavé, úplně jiná vůně a již po jednom dni krmení stolice správné konzistence. 12 kg balení nespotřebováno, vzorek ráda pošlu, stejně jako srovnávací foto granulí.

  Výživa Kolie dlouhosrstá

 • Které granule

  3.5.2021 Odpovědi: 1

  Dobrý den, můžete mne doporučit nejlepší granule pro me stěně. ( 2 měsíční, Kolie dlouhosrstá). Děkuji předem, krásný den preji

  Vzdělání Kolie dlouhosrstá

 • Přechod na krmivo BRIT FRESH

  8.11.2018 Odpovědi: 1

  Dobrý den, naší 2-letou fenku dlouhosrsté kolie (21 kg) krmíme granulemi Brit Care Adult Large-Salmon&Potato. Chtěla jsem se zeptat, jestli byste mi doporučil přechod na Vaše nové granule BRIT FRESH a jaký druh případně používat. Děkuji.

  Vzdělání Kolie dlouhosrstá

 • Granule pro dlouhosrstou kolii

  17.7.2017 Odpovědi: 1

  Dobrý den, máme doma roční fenku dlouhosrsté kolie, váží 20 kg. Krmíme sřídavě granulemi BRIT CARE JUNIOR LARGE losos a Lamb and Rice. Chtěla jsem se zeptat, odkdy přejít na granule pro dospělé psy a v jaké velikosti-střední nebo velká plemena? Podle plemene se kolie řadí do středních plemen, ale váhově je asi tak někde mezi? Díky moc Jana Neuwirthová

  Výživa Kolie dlouhosrstá

 • Krmivo pro fenku kolie

  16.1.2017 Odpovědi: 3

  Dobrý den, máme doma půlroční fenku dlouhosrsté kolie, krmíme střídavě granulemi BRIT CARE PUPPY Lamb&Rice a Salmon and Potato. Je možné používat tento druh granulí až do věku 1 roku nebo se musí přejít na granule pro větší plemena? Díky moc Neuwirthová J.

  Výživa Kolie dlouhosrstá

 • krmení kolie štěně

  14.9.2016 Odpovědi: 1

  Dobrý den, jak máme krmit 11 měs. kolii.váží asi 25 kg. Nyní dáváme brit care puppy all bread, na radu přecházíme na b.c. adult, ale zdá se nám pes hubený.Na brit care jsme přešli před několika měsíci z důvodu řídkých stolic po proplanu.Nyí zažívání bez problému, pes je hodně aktivní, snad to také není na škodu, že hodně lítá s ostatními psy ve svém věku?Děkuji za odpověď.

  Výživa Kolie dlouhosrstá

 • Jakým krmivem začít

  13.9.2016 Odpovědi: 1

  Dobrý den, jelikož si budu pořizovat štěně kolie dlouhosrsté - fenku, tak jsem se chtěla zeptat, jakým krmivem mám začít a dále, když vše bude v pořádku - po měsících pokračovat. Děkuji moc za vaši odpověď- Hela.

  Výživa Kolie dlouhosrstá

 • Hnis na penisu?

  11.9.2016 Odpovědi: 1

  Dobrý den, u 11 měsíční kolie se často objevuje na penisu zelená kapka jako hnis- výtok nebo je to projev puberty, event. dospívání? Dosud jsme měli fenku, nemám se psem zkušenosti. Děkuji za odpověď.

  Vzdělání Kolie dlouhosrstá

 • Granule a lososový olej

  30.8.2016 Odpovědi: 1

  Dobrý den, mám jednoročního psa dlouhosrsté kolie a krmím jej granulemi Brit Premium Junior L, který obsahuje lososový olej. nikde sem se bohužel nedočetl kolik oleje granule obsahují. Chci se zeptat zdali granule sami o sobe stačí nebo je lepší ještě dokoupil Brit Care Lososový olej a přidávat do granulí? Jde mi hlavně o to aby si pes udržel krásnou zdravou srst. Děkuji za odpověď.

  Výživa Kolie dlouhosrstá

 • Puppy all breed nebo large breed?

  28.8.2016 Odpovědi: 1

  Dobrý den, Dospělá kolie se pohybuje kolem 25 kil, je tak podle Vašich tabulek na hraně. Čím je vhodnější krmit štěně? Granule pro všechna plemena nebo pro velká? Děkuji

  Výživa Kolie dlouhosrstá

1 / 212