Odborná poradnaVložit dotaz

Kategorie dotazů

 • Krmivo

  14.11.2019 Odpovědi: 1

  Dobrý den, chci se zeptat jaké mám kupovat krmivo - nyní kupuji: Brit Care Dog Grain-free Junior LB Salmon & Potato. Bohužel nevím jestli jsou vhodné pro menší plemeno- fenku drsnosrstého Jezevčíka ?? Nyní fenka granule jí bez problému. Co by jste případně doporučili jiného a v jakém dávkování. Pokud možno příchuť losos. Děkuji a hezký den :-)

  Nutrition Dachshund Wired haired Facebook like button

 • Brit Care Puppy Lammb Rice

  7.2.2018 Odpovědi: 1

  Dobrý den, před cca 3měsíci jsem přešel z krmiva Care Lammb Rice Puppy na konkurenční produkt (z důvodu místní dostupnosti). U jednoho psa se objevily lysiny na uších, které se postupně zvětšují. Veterinář vyloučil parazitický původ. Za příčinu jsem poté považoval mechanický původ z důvodu častých šarvátek s druhým psem, pak jsem si ale dal do spojitosti dobu, kdy se lysiny objevily a dobu kdy jsem přešel z Vašeho krmiva. Nyní je již původní krmení na cestě a budu čekat na výsledek + veterinární péče. Jakým krmením doporučujete pokračovat po dovršení věku 12měsíců? Lammb Rice v kvalitě Care tato řada pro malá a střední plemena není pokračování. Je jen pro large plemena. Děkuji za odpověď.

  Nutrition Dachshund Wired haired Facebook like button

 • Jaké granule při onemocnění ledvin?

  15.8.2017 Odpovědi: 1

  Dobrý den, cca 2 roky krmíme naše dva trpasličí drsnosrsté jezevčíky (9 a 12 let) granulemi Carnilove. Nyní jsme zjistili, že ten mladší (9 let) má špatné ledviny. Můžete nám doporučit prosím granule, ideálně určené pro veterinu, které jsou vhodné? Vzorek granulí Calibra, které jsme obdrželi zatím nežere. A ještě jeden dotaz, zda jsou vůbec nakonec tyto granule Carnilove vhodné pro tak malé plemeno a vysoký věk? Předem děkuji za odpověď. V.T.

  Nutrition Dachshund Wired haired Facebook like button

 • štěkání

  14.3.2017 Odpovědi: 1

  dobrý den, mám skoro roční fenu- kříženec jezevčík, špic a rotvajler a jedíny problém, který nevím jak vyřešit, že občas steká po lidech, ale bezdůvodně. Nevím jak ji to mám odnaučit aby to nedělala. Děkuji za radu:)

  Education Dachshund Wired haired Facebook like button

 • Batoh

  8.3.2017 Odpovědi: 1

  Dobrý den, Vím že jsem už otravná.Ale před delší dobou tak 2 roky jste dávali ke granulím super batoh.Moc bych o něj stála.Bude někdy ještě? Zuzka

  Others Dachshund Wired haired Facebook like button