Odborná poradnaVložit dotaz

Kategorie dotazů

 • Krmení

  11.1.2019 Odpovědi: 1

  Dobrý den, máme doma 3 měsíčního bostonskeho teriéra a nevíme si úplně rady kolik přibližně gramů granulí by měla denně sníst ? Zatím krmime 3x denně krmivem Brit care puppy, pokaždé tak 30g. Není to moc? Děkuji za odpověď.

  Nutrition Boston terrier Facebook like button

 • Brit Care mini Grain Free Adult

  12.9.2018 Odpovědi: 1

  Dobrý den, koupili jsme Brit Care Mini Grain Free Adult a pes po nich zvrací. Normálně žere Brit Care Sensitive Venison & Potato a po těch problém není. Od štěněte žere Brity a v pohodě. Je v těch mini grain nějaká rozdílná složka, na kterou bychom si měli dát pozor? Přeji krásný den Katka

  Nutrition Boston terrier Facebook like button

 • Voucher

  9.9.2018 Odpovědi: 1

  Dobrý den, chci se zeptat dostala jsem od chovatelky voucher na balíček Brit. Jakým stylem jej mohu uplatnit? Děkuji za odpověď

  Others Boston terrier Facebook like button

 • průjem

  5.4.2018 Odpovědi: 1

  Dobrý den, máme 10 měsíční štěně bostonského teriéra.Půl roku jí dáváme granule Brit Care Puppy lamb rice 3kg. Granule má ve dvou denních dávkách a od začátku jí velmi chutnají. S posledním pytlem se ale začaly objevovat průjmy(MD170730A14 exp.30.1.2019),které zastavíme rýžovou dietou a po 2-3 dnech začneme přidávat zase granule.Vše je vpořádku,ale asi po 3-4 dnech se průjem vrací. Veterinářka nám řekla,ať necháme dietu déle na 5-7 dní. Opět se vše upravilo, ovšem po čtyřech dnech je průjem zpět. kromě granulí nedáváme žádné pamlsky.Vše se opakuje již skoro měsíc. Není nějaký problém s touto šarží?Máme přejít na jinou stravu? Děkuji za odpověď.

  Nutrition Boston terrier Facebook like button

 • granule pro kastrované psy

  6.1.2018 Odpovědi: 1

  Prosím o radu, zda máte granule speciálně pro kastrované psy? Nyní krmíme Brit Care Adult Small Breed Lamb & Rice, našeho pejska čeká kastrace a ráda bych zůstala u vaší značky. Děkuji

  Nutrition Boston terrier Facebook like button

 • Čím krmit

  13.9.2016 Odpovědi: 1

  Dobrý den, mám prosbu, mám doma 5,5 letou fenku bostonského teriéra (váha cca 9 kg) a 5ti měsíční fenku. Chtěla bych požádat čím krmit, starší fenka je alergická zřejmě na pšenici. Granule small u většiny krmiv strašně malinké pro ně. Krmím mediem. Jen prosím o radu, kterou variantu. Starší fenku budeme též teď ještě nakrývat. Moc děkuji Romana S.

  Nutrition Boston terrier Facebook like button

 • Nechuť a zvracení

  7.9.2016 Odpovědi: 1

  Dobrý den, máme štěně bostonského teriéra (stáří 8 měsíců), který byl od mala zvyklý na malé granulky Purina Pro Plan Puppy Small Health/Wellbeing Chicken a nikdy nebyly žádné problémy. Před čtyřmi dny jsme zkusili koupit menší balení Brit Care Puppy a od té doby nechce vůbec žrát a když už do sebe něco dostane, tak to za chvilku vyzvrací. Setkali jste se s tím, že by pes měl problém s příjmem vašich superprémiových granulí? Děkuji za odpověď.

  Nutrition Boston terrier Facebook like button

 • jak přejít na granule

  2.9.2016 Odpovědi: 1

  Dobrý den. Několik dnů mám štěně bostona. Zatím se stravovala u chovatele tradiční stravou. V té prozatím pokračuji, i když bych rád přešel časem na některé granule. Pokusy přimet ji "tolerovat" granule - Brit premium puppies - jsou prozatím neúspěšné. Samotné granule (včetně granulových odměn) ignoruje i v době krmení. Přimíchané do stravy v suchém stavu je vyndává na hromádku :-). Když granule trochu nasáknou vývarem a zamíchají se např. do masové směsi, půlku jich sní. Ale asi omylem. Co dál? Předem děkuji.

  Nutrition Boston terrier Facebook like button

 • Výběr granulí

  2.9.2016 Odpovědi: 0

  Dobrý den, brzy si domů přineseme 2 měsíční štěně bostonského teriéra a ráda bych se zeptala jak ho mám krmit. Hned od začátku nasadit nějaké granule, nebo co ??? A ještě jaký typ vašich granulí by byl nejvhodnější ? Předem moc děkuji za odpověd

  Nutrition Boston terrier Facebook like button

 • Močenie

  1.9.2016 Odpovědi: 1

  Dobrý deň, máme štieniatko fenečku vo veku 4 mesiace a keď som s ňou doma tak sa nepomočí aj 5 hodín, ale hneď ako odídem aj keď len na pol hodinu tak sa pomočí, prosím, ako to mám riešiť?

  Výchova Boston terrier Facebook like button