Odborná poradnaVložit dotaz

Kategorie dotazů

 • Max, Egon

  12.11.2020 Odpovědi: 1

  Prosím o informaci, zda máte v nabídce krmivo pro psa s paradentozou, 5 let,jinak bez problému. Jaké jsou možnosti léčby nebo zmírnění důsledků? Děkuji

  Výživa Jezevčík standard dlouhosrstý

 • Štěne, nevíme si ready

  10.11.2020 Odpovědi: 1

  Dobrý den, před pár dny jsem si domov přivedli křížence dlouhosrstého jezevčíka. Přijde nám moc chytrý, některé věci chápe celkem rychle. Každopádně, co rád děla je, že kouše do prstů na nohou, do kotníků a pak taky do tepláků. Přítele pronásleduje, kouše mu tepláky a pak někdy i vrčí. Obracení se k němu zády nezabírá, pořád doráží. Taky je každý večer "jak z divých vajec", přes den není problém ho unavit, večer si s ním hrajeme, jdeme na procházku, snažíme se ho připravit na spaní, ale pořád má spoustu energie. Nechce spát v pelechu, vyskakuje na postel, ale jenom pokud na ní ležíme, pokud tam nejsme, tak už pochopil, že nesmí, protože už tam neskáče. Pokud se chceme vyspat, musíme ho vzít k sobě na postel, z čeho ale nejsme nadšení, protože jsme od začátku psa na posteli nechtěli. Pelech má hned vedle postele. Taky ho bereme ven, jsme tam i třeba 10-15 minut, ale nevyčůrá se, zato když vejdeme do dveří tak do 2 minut jde čůrat na podložku, kterou máme uvnitř. Občas už mám pocit, že to dělá naschvál. Když ho dáme do jiné místnosti, tak hrozně kňučí, a nezklidní se, naopak, když nás vidí, nabere druhý dech. Nevíme, kde s výchovou začít, aby nás začal poslouchat, ale jdeme se z něho zbláznit. Každý večer přemýšlíme, jestli jsme udělali dobře, že jsme si ho vzali, protože už jsme zoufalí, protože to vypadá, že všechno co je pro nás důležité se naučit nechce (chodit čůrat ven, spát v pelechu a nekousat...). Mockrát děkuji za odpověď.

  Vzdělání Jezevčík standard dlouhosrstý

 • Jaké granule po kastraci feny

  21.2.2020 Odpovědi: 1

  Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jaké granulky by byly nejvhodnější pro naši fenku, která je již rok po kastraci a potřebovala by snížit hmotnost a potom si ji hlavně udržet. Moc děkuji.

  Výživa Jezevčík standard dlouhosrstý

 • Velikost granuí

  16.8.2018 Odpovědi: 1

  Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jakou velikost granulí mám koupit pro moji jezevčici standard. Nevím, zda zvolit BRIT PREMIUM BY NATURE JUNIOR S nebo M. Nemá ráda úplně malinké granulky. Případně poprosím o doporučení, jaké jiné by byly pro ni vhodné. Děkuji a přeji hodně spokojených zvířecích strávníků. Jana Neubertová

  Výživa Jezevčík standard dlouhosrstý

 • Výběr krmiva

  9.4.2017 Odpovědi: 3

  Dobrý den, naše 9 letá kastrovaná epileptická fenka /bere léky/ potřebuje zhubnout na doporučení veterinářky jsme začali krmit Brit Care weight loss. Doteď jsme krmili směsí 50/50 Eukanuba sensitive digestion a Daschund. Momentálně přidáváme Brit cca 10 dní nyní v poměru 50% Eukanuby a 50% Britu, ale stolice je velmi objemná až cca 1x taková než dřív. V minulosti měl fenka problém s citlivým zažívání např. jí vůbec neseděli granule ProPlan. Zároveň cca 14 dní užívá ostropestřec mar. na zlepšení jater po lécích na epilepsis. Prosím o názor a radu co nejdříve, potřebuji situaci vyřešit. Děkuji.

  Výživa Jezevčík standard dlouhosrstý