Odborná poradnaVložit dotaz

Kategorie dotazů

 • Granule a konzervy

  13.9.2019 Odpovědi: 1

  Dobrý den, u produktové řady BRIT MONO PROTEIN píšete, že je to perfektní doplněk ke granulím. Doporučujete konzervu podávat spolu s granulemi nebo naopak střídavě - jednou granule, podruhé konzervu? Děkuji.

  Nutrition Coton de Tulear Facebook like button

 • Změna granulí

  31.8.2016 Odpovědi: 1

  Prosím o radu při přechodu na granule Brit Care ... štěně - pes - Coton deTuear - 7 měsíců ... jaké granule této značky pořídit a jaké bude dávkování? Předem moc děkuji za Váš čas ;-)

  Nutrition Coton de Tulear Facebook like button

 • Dávkování granulí - Coton de Tuléar

  30.8.2016 Odpovědi: 1

  Dobrý den, po Vaší radě jsem zakoupila pro 7měsíční štěně Cotonka granule Brit Care Adult small Breed ... ráda bych se ještě zeptala, jaké má mít dávkování, když na obale je výživová tabulka pro roční a starší psy? Má dostávat granule už pouze jednou denně a v dávce takové, jaké má dostávat roční pes? Mockrát Vám děkuji za čas a za odpověď. R.P.

  Nutrition Coton de Tulear Facebook like button

 • Pejsek čůrá v bytě

  24.8.2016 Odpovědi: 1

  Dobrý den, mám 5letého pejska, nikdy sním nebyly nějaké velké problémy. Cca před 2lety jsem se stěhovala od rodičů a pejska jsem nechala u nich, ale před 5 měsíci se rodiče rozvedli a já si musela pejska vzít k sobě domů. Co jsem si ho vzala k sobě, tak mi začal doma čůrat, nevím zda to může být změnou prostředí, ačkoliv je se mnou(s paničkou)Venčený je si myslím dostatečně, ráno sním jdu na půl hodky běhat než jdu do práce a hned jak prijdu domů tak jdeme zase na procházku. Bydlím s přítelem, tak mě také napadlo zda na něj pejsek nežárlí. Chodím do práce, takže je doma cca 8-9 hodin sám. Není to pro něj ovšem nic nového, protože u rodičů býval také doma sám, když byli v práci. Nevím co sním mám dělat, nechci aby se doma trápil a všude čůral. Prosím poraďte. Zdeňka

  Výchova Coton de Tulear Facebook like button