Odborná poradnaVložit dotaz

Kategorie dotazů

 • březí fena - výživa a dávkování

  24.4.2022 Odpovědi: 1

  Dobrý den, prosím o informaci, zda je možné krmit březí fenu krmivem Brit Fresh Beef & Pumpkin Puppy Large Bones & Joints během březosti a po porodu? Od jakého týdne březosti doporučujete začít se štěněcím krmivem? V jakých dávkách prosím? Předem děkuji za odpověď.

  Výživa Německý boxer

 • Alergie

  30.3.2022 Odpovědi: 1

  Dobry den, nemate v nabidce granul. krmivo bez obsahu kukurice a hrasku/hrachu)?

  Výživa Německý boxer

 • Voucher

  14.2.2022 Odpovědi: 1

  Dobrý den, k průkazu původu jsem dostala voucher na Brit Care Puppy Kit - jak ho mohu použít? Děkuji. Váňová

  Ostatní Německý boxer

 • Dotaz

  15.8.2020 Odpovědi: 1

  Dobrý den, máte prosím v nabídce i krmivo bez těchto složek - hrách, hrášek, kukuřice?

  Výživa Německý boxer

 • Kombinace granule a konzervy

  6.7.2020 Odpovědi: 2

  Dobrý den, za pár týdnů nám má přibýt do rodiny štěně německého boxera a uvažuji nad správnou kombinací stravy. Je vhodné kombinovat granule a konzervu v jedné krmné dávce? Chtěl jsem krmnou dávku namíchat z "Brit Care Puppy Lamb & Rice" a konzerva "BRIT MONO PROTEIN LAMB & RICE". Pejsek bude v zateplené boudě.

  Výživa Německý boxer

 • jaké krmivo

  19.9.2019 Odpovědi: 1

  Dobrý den, nějak se nevyznám v barevném označení krmiv. Jaké je nejlepší krmivo pro našeho psa. Někdo mi říkal, že máte barevné řady krmiv, ale nějak se v tom nevyznám. Děkuji Zbořil

  Výživa Německý boxer

 • Přilišné pití vody

  12.1.2019 Odpovědi: 1

  Dobrý den, mám téměř 2 letého boxera (psa). Od malinka krmíme Brit Care jehněčí s rýží. Zdál se nám hubený a přešli jsme na Carnilove jehněčí a divočina. Granule jsem poctivě pomalinku přidávala delší dobu, aby si pejsek zvyknul. Nyní má granule asi měsíc, ale stále míchány 2/3 Carnilove a 1/3 Brit Care. Ovšem posledních 14 dní pije nadměrné množství vody a dokonce začal ukapávat moč. Těžko soudit jestli není přistydlý v tomto počasí. Jakmile dojí misku, jde se napít a pije opravdu hodně. Přijdeme z venku a znovu pije veliké množství vody. Můj dotaz zní, je možné, že nadměrné pití vody způsobuje Carnilove svým složením, či je výrazně slaný? V čem se tak výrazně liší od Brit Care? Máme se opět vrátit k Brit Care? Ještě bych ráda doplnila, že po Brit Care se vyprazdňoval stolicí klidně 5x denně, ale v tuhém stavu. Po konzultaci na jedné prodejně nám byl doporučen Carnilove jehněčí, kde jsme krmili 2x denně v doporučené dávce a následně jsme sledovali jeho vyprazdňování. To se zmírnilo, ovšem teď řešíme problém s nadměrným pitím vody a snížením váhy. Pejsek je velmi aktivní, věnujeme se sportovní kynologii, účastníme se klubových výstav (vždy výborný 1.) a jsme stále v pohybu. Zkoušeli jsme i Brit Endurance, ten mu ovšem nevyhovoval vůbec (průjem). Jinak se jeví jako zdravý, veselí, akční, ale neradi bychom něco zanedbali, protože bohužel s předchozím boxerem máme špatnou zkušenost s trávením. Ještě jednou děkuji a přeji krásný den! :)

  Výživa Německý boxer

 • Přilišné pití vody

  3.1.2019 Odpovědi: 1

  Dobrý den, mám téměř 2 letého boxera (psa). Od malinka krmíme Brit Care jehněčí s rýží. Zdál se nám hubený a přešli jsme na Carnilove jehněčí a divočina. Granule jsem poctivě pomalinku přidávala delší dobu, aby si pejsek zvyknul. Nyní má granule asi měsíc, ale stále míchány 2/3 Carnilove a 1/3 Brit Care. Ovšem posledních 14 dní pije nadměrné množství vody a dokonce začal ukapávat moč. Těžko soudit jestli není přistydlý v tomto počasí. Jakmile dojí misku, jde se napít a pije opravdu hodně. Přijdeme z venku a znovu pije veliké množství vody. Můj dotaz zní, je možné, že nadměrné pití vody způsobuje Carnilove svým složením, či je výrazně slaný? V čem se tak výrazně liší od Brit Care? Máme se opět vrátit k Brit Care? Děkuji a přeji krásný den!

  Výživa Německý boxer

 • Amy

  2.1.2019 Odpovědi: 2

  Dobrý den. Přecházíme z Happy dog na Brit. Můžete mi poradit jaké Brit granule? Máme boxerku 6 měsíců, aktivitu ještě moc nemá, myslím jako že nechodime běhat každý den 6 km, to na doporučení chovatele ,běhání až tak po tom roce věku psa.Ale v klidu také moc není, máme tři děti takže o zábavu má postaráno a dvakrát do týdne chodí na dvě hodinky na cvičák na poslušnost. Má spíše atletickou postavu se stravováním nemá také problémy ale chcem pro naše zlatíčko jen to nejlepší a to je i strava.Predem děkuji za odpověď .Švihoríková

  Výživa Německý boxer

 • Zvýšení hmotnosti

  17.12.2018 Odpovědi: 1

  Dobrý den, máme 1,5letého německého boxera. Krmíme granulemi, které dostával již od chovatelů. Je hodně aktivní, pořád běhá. Potřebovali bychom, aby trošku nabral hmotnost, tělo má velice vysportované, ale u zadku mu začínají koukat kosti. Nechutí, mrzutostí ani ničím podobným netrpí, srst má krásnou. Zaujal nás Brit Premium by Nature Sport. Myslíte, že tyto granule by pomohly pejskovi přibrat? Případně prosím o doporučení jiného produktu. Za jak dlouho cca bude vidět změna? Jestli máme kupovat 3kg balení nebo 15kg balení. Moc děkuji za odpověď :)

  Výživa Německý boxer

1 / 41234