Odborná poradnaVložit dotaz

Kategorie dotazů

 • 5+1

  13.10.2019 Odpovědi: 0

  Dobrý den, proč prosím neplatí akce 5+1 při objednávkách na e-shopu jak avizujete? Moc děkuji za odpověď.

  Others Bohemian Spotted Dog Facebook like button

 • Krmení při průjmu

  11.9.2016 Odpovědi: 1

  Dobrý den, můj pes (český strakatý pes) trpí často průjmy,pravděpodobně infekčními, myslím že má sníženou imunitu. Kromě toho má pes cca 3kg podváhu, tu má od štěněte. Pes je velice aktivní, je ve výcviku agility. vyzkoušeli jsme mnoho krmiv, ale ani dvojnásobné dávkování nepomáhá. Uvažuji o krmivu Brit Care activity, ale veterinář mě odrazuje dávat psu zátěžové krmivo, má-li citlivá střeva. Poradíte?

  Nutrition Bohemian Spotted Dog Facebook like button

 • chození bez vodítka

  30.8.2016 Odpovědi: 2

  Dobrý den, máme 8 letého č.strakatého psa. Odmala chodil na volno ale postupem času začal utíkat za srnkami a za fenou,tak jsme ho brali pořád na vodítko a doteď. Jenže bych ho chtěla naučit chodit bez vodítka protože se víc projde. Ale bojím se aby neutekl. Díky za odpověď.

  Výchova Bohemian Spotted Dog Facebook like button

 • Nežere

  29.8.2016 Odpovědi: 1

  Dobrý den, mám dotaz. Máme doma už přes měsíc stěně čsp. Jsou 3 měsíce a kousek. Máme problém s krmením. Už jsme vyzkoušeli 3 různé značky superpremioveho krmiva a výsledkem je pořád stejný. 3-4 dny žere ale nesní ani svoji dávku co má. Teď jako další alternativu přemýšlíme nad Brit Care. Ale myslíme si že problém je trochu jinde. Chovatelka od které pejska máme stenatum vymyslela různé tvaroh piškoty a vyvarovala masicka. Ale touto cestou jít nechceme chceme jít kvalitním a kompletním krmivem . Pejsek je hubený. A granulky žere ale právě že moc ne a když tak třeba z ruky nebo když mu to dáme jako formou hry... Co by jste poradili??? Jak ho "rozezrat" Veterinář nám řekl ať se na to nijak neúplná mě, že se rozezere. Ale už to trvá mesic a pes pořád jít málo strašně malo. Děkuji

  Nutrition Bohemian Spotted Dog Facebook like button

 • Pes neposlouchá

  23.8.2016 Odpovědi: 2

  Dobrý den, Máme 13 měsíců starého strakáče. Zničeho nic nám přestal poslouchat. Ještě před dvěma měsíci mohl být v lese na volno.(pouze ale sám,protože když uviděl jiného psa,tak za ním utekl) Ale když byl sám,tak poslechl na slovo.Když ho teď pustíme,tak nepřijde . Podaří se nám ho odchytit pouze tak,že mu ukážeme, že jdeme na druhou stranu a on se za námi vrátí.Nevíme,jak ho přimět,aby poslechl.Děkuji za radu.

  Výchova Bohemian Spotted Dog Facebook like button