Odborná poradnaVložit dotaz

Kategorie dotazů

 • Krmení štěněte

  16.2.2021 Odpovědi: 1

  Dobrý den, mám dotaz ohledně krmení 3 měsíčního štěněte. Krmíme Brit Care dog Mini GF Puppy lamb . U krmiva je uvedeno, že by měl dostávat podle věku štěněte a hmotnosti dospělého psa, cca 70 g granulí denně, což se nám zdá málo. Prosím o info, kolik přesně by mělo štěně dostávat. Nyní krmíme 4x denně. Děkuji za odpověď

  Výživa Foxterier hladkosrstý

 • Krmná dávka

  16.5.2018 Odpovědi: 1

  Dobrý den, měla bych dotaz ohledně denní krmné dávky, mám štěně 9 týdenního FXH, na pytli granulí Brit Premium Junior S je uvedeno (při její váze 2,3 kg a věku) že by měla dostávat 30 g granulí. Veterinář mi řekl, že štěně by mělo jíst 3-4 denně. čili pokud rozdělím těch 30 gramů na 4 dávky vychází mi to na nějakých 7,5 gramů což je v praxi asi 5 granulí, připadá mi to strašně málo. Štěně od té doby co jí to takto vážíme (2 dny zpátky) kňučí a neustále chodí kolem misky. Není těch 30 g opravdu hodně málo? Děkuji za odpovědi.

  Výživa Foxterier hladkosrstý

 • Připomínka

  28.9.2016 Odpovědi: 1

  Hezký den, zhruba před měsícem jsme našemu psovi koupili krmivo Brit Junior S. Našli jsme v něm černý uzávěr od plechovky, který naše štěně málem spolklo... Naštěstí jsme si toho včas všimli a uzávěr mu z tlamičky vytáhli. Strašně rádi bychom si mysleli, že to byla jen náhoda (stát se může při výrobě cokoli), ale vzhledem k barvě uzávěru, který v těch granulích nebyl vůbec rozeznat si myslíme, že to do těch granulí někdo hodil schválně...bohužel... Nechceme z toho dělat nějakou aféru, našemu hafákovi Vaše granule moc chutnají a budeme je kupovat i nadále, ale bylo by fajn se na své zaměstnance zaměřit, případně je o tomto informovat, aby se to již více neopakovalo.

  Ostatní Foxterier hladkosrstý

 • Problémy s 8 měsíčním psem

  24.8.2016 Odpovědi: 1

  Dobrý den,chtěla bych se zeptat zda je normální když máme fenu a psa Foxteriéry.Fena se nehárá a pes se neustále dožaduje styku.Fena ho nechce,je z něho nervozní a trvá to už tak 3 měsíce.Chováme Foxteriéry už kolikátou generaci ale takhle aktivního jedince jsme ještě neměli tak nevím zda je to normální.Děkuji za odpověď.

  Vzdělání Foxterier hladkosrstý