Odborná poradnaVložit dotaz

Kategorie dotazů

 • Granule jako doplněk

  25.8.2021 Odpovědi: 1

  Dobrý den. Je možno pejskovi,který je jednou denně krmen masem( sirovým/vařeným, ) Podat teď před zimou granule, které by měl v misce po celý den , a v případě potřeby by si zobnul. Přemýšlím nad tím z důvodu toho, že je to pes venkovní, a na zimu potřebuje více energie. Předem děkuji za odpověd. S pozdravem Martin.

  Vzdělání Malý münsterlandský ohař

 • Denní dávkování

  24.8.2021 Odpovědi: 1

  Dobrý den, máme pejska münsterlandského ohaře - váha 16kg, věk 2 roky. Přešli jsme z granulí Royal Canin, kde denní dávka byla 280g. U granulí Brit premium je tato dávka pouze 165g. Přijde mi to pro něj dost málo, nemáme mu přilepšit, když u Brit je to o půlku méně? Nebo mu máme dávat opravdu podle tabulky? Děkuji za odpověď.

  Výživa Malý münsterlandský ohař

 • Odčervení

  7.4.2021 Odpovědi: 1

  Dobrý den. Potřeboval bych odčervit fenu (už po čtvrt roce) u které mám navíc podezření na tasemnici( měla blechy a několikrát snědla myš)- ale červy jsem zatím ve stolici nezpozoroval, kolem řitního otvoru má ale nejspíše vajička. Problém je v tom, že už alspoň třikrát byla odčervována stejným přípravkem -dehinel plus flavor a říká se, že by se přípravky se stejnou účinnou látkou neměly používat pořád a měly by se prostřídat. Mohl byste mi prosím doporučit jakým přípravkem jí mám odčervit , a popřípadě jestli jen jednou a nebo dvakrát po čtrnácti dnech. Děkuji Kudrna

  Ostatní Malý münsterlandský ohař

 • Vylučování

  11.3.2021 Odpovědi: 1

  Dobrý den. Chtěl bych se zeptat, zda je normální, že pejsek na vycházce poprvé kadí normálně, ale většinou ještě ke konci procházky ze sebe dostane ještě trochu stolice, která je řidká. Vím, že když se psi hodně vylítají, tak se jim rozhýbou střeva a pak to “jede”. Ovšem pejskovi se tak děje i když jde např. pouze na vodítku. Předem děkuji.

  Výživa Malý münsterlandský ohař

 • Upřesnění položky v krmivu

  5.3.2021 Odpovědi: 1

  Dobrý den. Ve Vašem krmivu Brit care sensitive venison and potato máte ve složení položku zvěřina. Chtěl bych se zeptat, zda je tím myslena masová moučka, nebo maso čerstvé. Předem děkuji Kudrna

  Výživa Malý münsterlandský ohař

 • Skladování granulí

  3.12.2020 Odpovědi: 1

  Dobrý den. Mám možnost skladovat granule( v plastovém dobře těsnícím barelu ) buď doma při pokojové teplotě, nebo ve venkovní garáži, kde ale jsou teď teploty i pod nulou. Chci se tedy zeptat, kde podle Vás je lepší je nechávat. Předem děkuji.

  Ostatní Malý münsterlandský ohař

 • Brit Care pro štěně MMO

  4.10.2018 Odpovědi: 1

  Dobrý den, jaké krmivo z řady Brit Care byste doporučili pro 3 měs. štěně malého münsterlanda? Váha v dospělosti by měla být mezi 20 - 25 kg. Mám koupit raději Brit Care Puppy nebo Junior Large Breed? Děkuji

  Výživa Malý münsterlandský ohař

 • změna v chování

  8.9.2016 Odpovědi: 1

  Dobrý den, máme 7 letou fenku, normálně je přítulná, chodí všude s námi, má radost ze života. Už týden, ale jen leží, zrychleně dýchá a nejeví o nic zájem. Vypadá i jako by se něčeho bála. Když ji dostaneme ven, vyvenčit na zahradu, tak si zalehne do křoví a nechce jít domů... Veterinář na ni nenašel nic divného. Nevíme si s ní rady. Je možné že by mohla trpět nějakou psychickou poruchou?

  Vzdělání Malý münsterlandský ohař

 • Brit Care Puppy x Junior

  27.8.2016 Odpovědi: 1

  Dobrý den, mám mno psa, kterému budou 4 měsíce. Teď krmím Britem Care Puppy a ráda bych se poradila, zda tímto krmivem pokračovat i dále či přejít na Brit Care Junior. Pro hmotnost psa v dospělosti je totiž uvádět velký rozdíl - 18 -27 lg. Děkuji za odpověď.

  Výživa Malý münsterlandský ohař