Odborná poradnaVložit dotaz

Kategorie dotazů

 • Zmena velikosti granulí

  19.1.2019 Odpovědi: 1

  Dobrý den. Chtel bych vznést stížnost za náhlou změnu velikosti granuli Brit Care mini grain free puppy Lamb. Velikost granulek se zmenila temer na dvojnasobnou velikost a pes nam je nyní temer odmítá jist... Proč k této změně ke špatnému došlo?

  Nutrition Yorkshire Terrier Facebook like button

 • Plynatost

  17.1.2019 Odpovědi: 1

  Dobrý den, máme STB stáří 1,5 roku. Vyzkoušeli jsme již několik druhů granulí, momentálně BRIT CARE ADULT Lamb&Rice. Po všech zkoušených granulích trpí (hlavně my doma) plynatostí. Máte nějaký návrh pro např. doplněk stravy a pod.? Děkuji za odpověď.

  Nutrition Staffordshire Bull Terrier Facebook like button

 • výběr vhodných granulí

  17.1.2019 Odpovědi: 2

  Dobrý den, v létě jsme se ujali štěněte křížence stafforda (dle dvou veterinářů). Dle odhadu veterinářů měla být váha pejska v dospělosti 20-25 kg, podle toho jsme zvolili granule Brit Premium by nature junior M. Teď má pejsek cca 7,5 měsíce (přesné datum narození neznáme), váha 23 kg. Jestli se nepletu, "hraniční" váha je 25 kg (v dospělosti). Máme stále pokračovat ve zvolené variantě granulí, nebo máme přejít na vyšší váhovou kategorii? (teď jsme pořídili čerstvou várku). Děkuji za radu.

  Nutrition Ostatní Facebook like button

 • Brit Care Puppy Lamb & Rice

  16.1.2019 Odpovědi: 1

  Dobry den, zajimalo by me nutricni slozeni : cukry , tuky, bilkoviny v kroketach Brit Care Puppy Lamb & Rice. dekuji predem za vasi odpoved Iman

  Nutrition Beagle Facebook like button

 • Granule

  15.1.2019 Odpovědi: 1

  Dobrý den, mohu v jednom roce již krmit Brit Care adult large breed lamb&rice? Pes má cca 38 kg. Děkuji za odpověď Červinková

  Nutrition German Shepherd Dog Facebook like button

 • Granule

  14.1.2019 Odpovědi: 1

  Dobrý den, mám Bílého švýcarského ovčáka, dle doporučení jsem začal krmit Brit Care , Junior Large -Free Salmon Potato. Dostal se mi vzorek granulí 100 g, granule byly mastné, voňavé.....Když jsem zakoupil 12 kg pytel, tak granule byly jiné , nemastné ? Jak je to možné ? (5 vzorků a všechny stejné) Děkuji za vysvětlení....

  Nutrition White Swiss Shepherd Dog Facebook like button

 • Přilišné pití vody

  12.1.2019 Odpovědi: 1

  Dobrý den, mám téměř 2 letého boxera (psa). Od malinka krmíme Brit Care jehněčí s rýží. Zdál se nám hubený a přešli jsme na Carnilove jehněčí a divočina. Granule jsem poctivě pomalinku přidávala delší dobu, aby si pejsek zvyknul. Nyní má granule asi měsíc, ale stále míchány 2/3 Carnilove a 1/3 Brit Care. Ovšem posledních 14 dní pije nadměrné množství vody a dokonce začal ukapávat moč. Těžko soudit jestli není přistydlý v tomto počasí. Jakmile dojí misku, jde se napít a pije opravdu hodně. Přijdeme z venku a znovu pije veliké množství vody. Můj dotaz zní, je možné, že nadměrné pití vody způsobuje Carnilove svým složením, či je výrazně slaný? V čem se tak výrazně liší od Brit Care? Máme se opět vrátit k Brit Care? Ještě bych ráda doplnila, že po Brit Care se vyprazdňoval stolicí klidně 5x denně, ale v tuhém stavu. Po konzultaci na jedné prodejně nám byl doporučen Carnilove jehněčí, kde jsme krmili 2x denně v doporučené dávce a následně jsme sledovali jeho vyprazdňování. To se zmírnilo, ovšem teď řešíme problém s nadměrným pitím vody a snížením váhy. Pejsek je velmi aktivní, věnujeme se sportovní kynologii, účastníme se klubových výstav (vždy výborný 1.) a jsme stále v pohybu. Zkoušeli jsme i Brit Endurance, ten mu ovšem nevyhovoval vůbec (průjem). Jinak se jeví jako zdravý, veselí, akční, ale neradi bychom něco zanedbali, protože bohužel s předchozím boxerem máme špatnou zkušenost s trávením. Ještě jednou děkuji a přeji krásný den! :)

  Nutrition Boxer Facebook like button

 • Krmení

  11.1.2019 Odpovědi: 1

  Dobrý den, máme doma 3 měsíčního bostonskeho teriéra a nevíme si úplně rady kolik přibližně gramů granulí by měla denně sníst ? Zatím krmime 3x denně krmivem Brit care puppy, pokaždé tak 30g. Není to moc? Děkuji za odpověď.

  Nutrition Boston terrier Facebook like button

 • Peggy

  11.1.2019 Odpovědi: 1

  Dobrý den, fenečka trpí slzenim - zabarvenim kolem očí. Doteď krmime Fitminem, které doporučila prodávající.Dočetla jsem se, že by bylo dobré vyloučit ve stravě kuřecí maso.Mohu poprosit o radu popř.o vzore čky krmiva.Děkuji předem za odpověď a přeji hezký den Pařenicová

  Nutrition Bolognese Facebook like button

 • Hubená fena

  8.1.2019 Odpovědi: 2

  Dobrý den, máme 7,5 měsíční BOC a váží pouze 9,5kg. Od 3 měsíců krmíme Carnilove Salomon for puppies. Davame ji cca 200g denně i když by měla dostávat jen 170. Jsou ji cítit zebra i páteř. Davame půlku ráno a půlku večer. Poraďte co změnit aby začala přibírat? Díky za odpověď.

  Nutrition Border collie Facebook like button

1 / 182123456