Granule Weight Loss - změna velikosti

9.7.2017 Odpovědi: 3 Michaela Krausová

Dobrý den, kupuju naší fence jezevčíka granule weight loss. Dne jsem rozdělala nový pytel - 1 kg - a granule se mi zdají větší, než dříve. Měnili jste velikost??? Velikost v současném balení se mi zdá na jezevčíka už dost velká.

Vzdělání Australský ovčák

Odpověď na otázku

 • Ing. Martin Kváš
  Výživový poradce

  11.7.2017

  Zdravím, velikost granulek se neměnila, ale je možné, že v dané šarži může být trochu větší. Dobrá zpráva je, že pokud má pejsek v pořádku zoubky, bude jíst i větší granulky bez problémů. Naše malá choďanda (2 měs. stáří) v pohodě zvládá Brit Care Adult Large. S pozdravem, Martin Kváš

  Odpovědět

  • Michaela Krausová

   13.7.2017

   Naše standardní jezevčice už je starší dáma - 9 let - a zuby nejsou úplně 100%, tak teď opravdu nevím, co si o tom myslet. Nedávno jsme jí převedli na tyto granule, protože potřebuje zhubnout, co se začalo dařit a teď abych jí kvůli velikosti granulí zase převáděla na jiné nebo zkoumala šarže? Prosím, jaké by tedy tyto granule Weight Loss měli mít cca velikost.

   Odpovědět

   • Michaela Krausová

    13.7.2017

    Tak dnes jsem zakoupila 3 kg balení granulí a jsou podstatně menší než v 1 kg balení, což opravdu nechápu, jak se můžou granule tak velikostně lišit, myslela jsem si , že konečně máme granule po kterých naše kastrovaná jezevčice shodí nějaké to kilo, ale pokud se toto bude opakovat, budu muset najít jinou značku. A to jsem na Brit chtěla převézt i našeho seniora kocoura, ale po této zkušenosti tedy nevím................škoda.

    Odpovědět

Pro přidání otázky se přihlašte.