Snížení váhy

7.2.2018 Odpovědi: 4 Klára Dobšovičová

Dobrý den, krmila jsem mého psa granulemi Fitmin Dog For Life Senior & Light (8% tuku). Chtěla jsem kvalitnější granule, tak jsem vzala Brit Care Weight Loss (10% tuku). Pes má nadváhu 2kg. S Fitminem zhubl 500g, s Brit Care WL zase těch 500g nabral. Také se mu zhoršila kvalita srsti (vypadává, je matná). Už nám dochází pytel. Co s tím, proč se tak stalo? Jaké granule pořídit teď? Děkuji, Klára Dobšovičová.

Výživa Francouzský buldoček

Odpověď na otázku

 • Klára Dobšovičová

  9.2.2018

  Ještě dodám, že dostává 137g jednou denně (večer).

  Odpovědět

 • Klára Dobšovičová

  9.2.2018

  Ještě jeden dodatek: Brit Care Weight Loss krmím zhruba 2 měsíce. Aktivitu má stále stejnou, k pohybu ho donutit je těžké - nechce.

  Odpovědět

 • Ing. Martin Kváš
  Výživový poradce

  11.2.2018

  Zdravím, prosím, potřebuji trochu podrobnější informace, kolik kg pejsek váží, jaká je jeho požadovaná hmotnost, kdy se mu zhoršila kvalita srsti - ihned po přechodu na nové krmivo, nebo až teď po dvou měsících? Zatím mohu odhadovat, že pejsek váží asi 12 kg a jeho požadovaná hmotnost je asi 10 kg. V současnosti u všech pejsků dochází k výměně srsti, v takovém případě srst zmatní a samozřejmě začne vypadávat. Mám to teď i doma. Možná jste u pejska našla i lupiny v srsti, i to patří k výměně srsti. S pozdravem, Martin Kváš

  Odpovědět

 • Klára Dobšovičová

  11.2.2018

  Nyní váží 13,9kg a měl by vážit nejvíc 12kg. Srst mu zmatněla tak před měsícem a půl.

  Odpovědět

Pro přidání otázky se přihlašte.