Výběr krmiva

1.11.2018 Odpovědi: 2 Radka Sovová

Dobrý den, chci se zeptat ohledně granulí. Máme 6-měsíčního francouzského buldočka, nyní krmíme Brit Care Grain-free Puppy Salmon & Potato, předtím Brit Care Mini Grain Free Puppy Lamb. Oboje vyhovují, hezká srst, pěkná hovínka, váha tak akorát. Jen chceme, aby se více osvalil. Je aktivní, chodíme na delší vycházky. Má problém s očima - slzí a červené bělmo v koutku, veterinář nám dal již několik kapek a mastiček - efekt jen po dobu léčby. Máme zkusit změnit granule na nějaké hypoalergenní? Líbí se mi vaše nová řada Brit fresh. Děkuji.

Výživa Francouzský buldoček

Odpověď na otázku

 • Ing. Martin Kváš
  Výživový poradce

  5.11.2018

  Zdravím, všechna krmiva Brit Care jsou hypoalergenní. Pokud má váš pejsek problémy s okem, jedná se pravděpodobně o nějaké onemocnění, které nemá vztah k výživě. Pro malá plemena pejsků jsou nejvhodnější krmiva Brit Care Mini. Zde lze doporučit třeba Adult z jehněčího masa. S pozdravem, Martin Kváš

  Odpovědět

  • Radka Sovová

   8.11.2018

   Děkuji za odpověď, a co z nové řady Brit fresh, připadalo by pro nás něco v úvahu? Má 6 měsíců a 8,5 kg, tudíž v dospělosti bude mít více než 10 kg. Potom taky máme problém, že hrozně hltá, granule nekouše, ale polyká celé, tak raději namáčíme, protože jinak zvracel. Neznáte nějaký trik, aby je kousal? Děkuji.

   Odpovědět

Pro přidání otázky se přihlašte.