Krmeni

10.5.2019 Odpovědi: 2 Martina Sediva

Dobry den a zdravim vas Ing.Martin Kvas Jen pisi ohledne predchozi odpovede.Nestalo se to konkretne me ale na jedne nemenovane strance se to dost dlouho rozebiralo ze nekdo nasel v krmive Brit suchou mys fuuuuuuuuuuuj az mi na zvraceni prislo.Rozebiralo se to na Slovenske jedne strance o psech.A byly tam dokonce zakoupene krmivo granule s cervem vyfoceny.Tak dost lidi Slovaku prechazi z Brit granuli bo se ted boji ze neco takoveho natrefi i ostatni.Ted zvazuji i ja nad prechodem bo se obavam neco podobnyho.Coz mi je lyto bo ted jsme zacali davat granuly Brit Care Senior Lamb a Rice a chuti i kdyz s pridavkem oleje Brit a piskot ale chuti.Jde o Slovencko ne o Cechy.Nevim jak u vas to je ale tu na Slovencku dost majitelu z Brit odchadzi kuli tomuto.A jeste doplnim ze dosts pejsku i hnackovalo a melo prujmi z Brit granuli.Nas se to nastesti netyka.Tak me zajima co jsi o tomto vsem myslite co se stalo z Brit krmivem na Slovencku.Hezky den a dekuji predem za odpoved.

Nutrition Labrador Retriever

Odpověď na otázku

 • Ing. Martin Kváš
  Výživový poradce

  15.5.2019

  Zdravím, podobnou informaci jsem zachytil také. Bylo zajímavé, že když jsem pisatele požádal o dodání šarže krmiva, abychom mohli najít příčinu, už se mi vůbec neozval. Takže se myslím, že si někdo vymýšlel, možná ve zlé vůli pomlouval. Všichni naši klienti totiž vědí, že na podobné informace vždycky reagujeme minimálně výměnou zboží. Pokud jsou takové informace relevantní, prokazatelné, pak považujeme za svou povinnost na ně reagovat. Pokud ale podobná informace má formu pomluvy a pisatel ani nemá dost odvahy a slušnosti se ozvat, pak se nám reaguje jen velmi obtížně. Nalézt myš v našem krmivu, v originálním, zavřeném pytli, je technicky nemožné. Celá naše technologie od příjmu surovin až po distribuci zabalených krmiv je uzavřená ez možnosti kontaktu s vnějším prostředím, Pokud některý z majitelů má dojem, že mu pejsek průjmuje z Brita, vždycky je lepší ozvat se přímo k nám,popsat konkrétní situaci. Napsat jen "pes mi po Britu průjmuje" je informace nesmyslná, nevede vůbec k nějakému konkrétnímu řešení. My se vždycky snažíme řešit s konkrétním majitelem pejska jeho konkrétní situaci, ale musíme vědět, s kým můžeme diskutovat. S pozdravem, Martin Kváš

  Odpovědět

 • Martina Sediva

  15.5.2019

  Tak doporucujete i nadale krmit Brit Care ci menit krmivo.Dost lidi preslo ted z Brit a vubec je nedoporucuji uz.U nas problem zatim nebyl.Hezky vecer.

  Odpovědět

Pro přidání otázky se přihlašte.