Změna kvality granulí (Salomon&potato)

20.9.2020 Odpovědi: 2 Renata Křivánková

Dobrý den, od štěňátka kupuju granule BC pro velká plemena losos a brambory. Nyní konkrétně junior large breed salmon&potato. Poslední dobou je každý pytel jiný - některý pytel má granule světlé, vyschlé, bez chuti a zápachu, některý hezky lesklé (ty má pesan samozřejmě rád) a některé dokonce s bílým povrchem, kdy nevím, zda jde o plíseň, nebo je to vlastně v pohodě. Mám velkého psa, ale poslední měsíce kupuji z tohoto důvodu jen 3kg pytle. Už se dívám i po změně granulí, protože mám strach, aby z toho neprisly nějaké zdravotní problémy. V diskuzích jsem si všimla více těchto komentářů. Děkuji za vaše vyjádření.

Výživa Zlatý retrívr

Odpověď na otázku

 • Ing. Martin Kváš
  Výživový poradce

  21.9.2020

  Zdravím, vaši připomínku jsem předal našemu oddělení kvality, jakmile dostanu vyjádření, hned se vám ozvu. S pozdravem, Martin Kváš

  Odpovědět

  • Renata Křivánková

   26.9.2020

   Dobrý den, už jsem zjistila spojitost s tím, že granule s expirací 2021 (například LW200610CMRE) jsou v pořádku a granule, které mají expiraci 2022 (například LW200731C1) jsou ty bez chuti a zápachu a je to poznat i přes pytel (dnes jsem to testovala v Hornbachu), že ganule s expirací 2022 jsou více slisované a je tam méně vzduchu? Takže to opravdu vypadá na nějakou změnu ve výrobě.

   Odpovědět

Pro přidání otázky se přihlašte.