Brit Premium by Nature Sensitive Lamb

26.10.2020 Odpovědi: 2 Natálie Krpatová

Dobrý den. prosím o radu, jak u krmiva Brit Premium by Nature Sensitive Lamb rozeznám, které balení má klasickou velikost granulí a které balení má malé granulky? Koukala jsem na oba obaly, nenašla jsem na nich žádnou poznámku či rozdíl ve velikosti granulí. Máme zájem o malé granulky, chtěla bych nakoupit větší množství tohoto balení. Díky za odpověď.

Vzdělání Australský ovčák

Odpověď na otázku

 • Ing. Martin Kváš
  Výživový poradce

  27.10.2020

  Zdravím, krmivo BPbN Sensitive je vyráběno pouze v jedné velikosti granulek. Pokud potřebujete pro pejska malé granulky, doporučuji krmivo pro malá plemena, ať již BPbN Small nebo Medium, nebo Brit Care Adult Small nebo Medium. S pozdravem, Martin Kváš

  Odpovědět

 • Natálie Krpatová

  30.10.2020

  Dobrý den, již 2x se mi stalo, že v kilovém balení těchto granulí byly malé kulaté granulky oproti běžným velikostem, které se prodávají. Ptala jsem se prodavačky a sama potvrdila, že tyto malé granulky jsou v této modré sadě Brit jen v kilovém balení a že to je uvedené na obalu, jakou velikost granule mají. Obaly jsou prozkoumala, žádný rozdíl na nich jsem neviděla, proto jsem se obrátila s dotazem na Vás. Takže chápu správně, že v daném balení byly jiné granule než které tam skutečně měly být? Kupuji zásadně jen tuto jednu značku a konkrétní typ krmiva, buď kilové balení nebo tříkilové balení. Díky za odpověď.

  Odpovědět

Pro přidání otázky se přihlašte.