Granule pro fr. buldočku

7.9.2016 Odpovědi: 2 Redakce Brit

Dobrý den, nedávno jsem se dozvěděla o Vaší značce. Mám skoro 3 letou buldočku, bohužel od počátku se zdravotními problémy. Po prvním hárání se u ní spustil Dermodex, od té doby reaguje citlivě na krmivo a projevuje se to na kvalitě srsti a exémech. Nemůže obiloviny, ale zároveň nemůže kuřecí. V současné době jsem začala pátrat po novém krmivu, do současné chvíle jsem kupovala různé varianty Wild of taste, kde nebylo kuřecí, ale opět se zhoršuje srst, pan veterinář doporučil střídat krmiva jako prevenci vytvoření dalších alergií. O Vašich krmivech mi pověděli spokojení majitelé pejsků. Prosím máte nějaký produkt, který by moje buldočka mohla tedy bez obilovin a zároveň bez kuřete? Děkuji.

Výživa Francouzský buldoček

Odpověď na otázku

 • Redakce Brit

  7.9.2016

  Zdravím, pro vaši buldočku je nejvhodnější krmivo Brit Care Adult Small Breed.Krmiva Brit Care jsou koncipována jako zásadně hypoalergenní, nikdy nevyvolávají žádné potravní intolerance ani alergie. Díky obsahu speciálních, tzv. funkčních komponent mají tato krmiva velmi příznivý vliv na zdravotní stav psů a pomáhají předcházet vzniky někdy i vážných onemocnění. Krmiva Brit Care není nutné nikterak střídat či vyměňovat a je možné krmit je dlouhodobě. S pozdravem, Martin Kváš

  Odpovědět

 • Redakce Brit

  7.9.2016

  Dobrý den, velmi Vám děkuji za odpověď. Vzhledem k stavu kůže jsem již včera objednala dvě Vaše varianty na vyzkoušení po 3 Kg, trefila jsem Vámi doporučenou variantu a pak jsem objednala tu rybí, rybí příchutě miluje. Děkuji také za informaci, že nemusíme střídat. Určitě se Vám ozvu, jak moje buldočka reagovala. Já osobně se již nemohu dočkat, vzhledem k jejímu zdraví a referencím, které mi majitelé pejsků dali a notno říci, že mi chvílemi, kdybych neviděla ty spokojené pejsky se super vitalitou a srstí, připadaly trošku pohádkové, doufám, že se ten zázrak stane i s mou buldočkou. Děkuji a přeji příjemný den. Pavla R.

  Odpovědět

Pro přidání otázky se přihlašte.