VD Hypoallergenic

4.10.2022 Odpovědi: 2 Michaela Tomášová

Zdravím Vás, ráda bych se poradila ohledně veterinární diety Brit Hypoallergenic. Máme od veterináře nařízenou vyloženě VD hypoalergenní stravu. Dostali jsme tip na 3 značky. Ovšem všechny mají ve složení kukuřici či rýží nebo sóju. Což našemu pesanovi dle krevních testů vadí. Proto jsme se koukali i na VD u Vás a ani jedno - granulky a konzerva neobsahuje. Ovšem u granulek je napsáno střední plemena. Jak velké granule to prosím jsou. Je možné jej podat pro malé plemeno. Respektive ukouše je jorkšír, který má 2 kg ? Předem Vám moc děkuji za odpověď a hezký den.

Výživa Yorkšírský terier

Odpověď na otázku

 • Ing. Martin Kváš
  Výživový poradce

  21.10.2022

  Zdravím, jorkshirek by granulky diety hypoallergenic mel ukousat. Možná by pejskovi mohla sednout krmiva Brit Care Mini, ta jsou také hypoalergenní, bez obilovin a jejich granulky jsou přizpůsobeny rozměrům čelistí malých pejsků. Přeji hezký den Martin Kváš

  Odpovědět

  • Michaela Tomášová

   22.10.2022

   Mockrát děkuji za odpověď. My jsme u Vás právě již řadu Care mini zkoušeli. Bohužel potíže stále jsou a proto nám vyloženě bylo sděleno, že máme nasadit veterinární dietu. Vyzkoušíme a snad nám pomůže. Ještě jednou děkuji a hezký den.

   Odpovědět

Pro přidání otázky se přihlašte.