Odborná poradnaVložit dotaz

Kategorie dotazů

 • Granule Brit care Missy

  30.1.2019 Odpovědi: 1

  Nově otevřené balení granulí Brit care Missy - granule mají mnohem světlejší barvu než v minulosti, čím si mám změnu vysvětlit. Děkuji za odpověď.

  Nutrition British Shorthair Cat Facebook like button

 • Startovací balíčky pro koťata

  12.10.2018 Odpovědi: 1

  Dobrý den, importovala jsem kotě, přivezlo si s sebou startovací balíček s granulemi, batůžkem, brožurou Brit. Je možné něco podobného objednat i u Vás? Děkuji.

  Others Birman Facebook like button

 • Granule pro kocky

  4.10.2018 Odpovědi: 1

  Od kotěte krmime granulemi Crazy..., po kastraci Missy, nyní (3roky) začíná být vybirava a chtěli bychom ji vyhovět- nebude problém krmit granulemi Coco? Jsou vhodné i pro kastrovane kočky? Prosím o srovnání Missy a Coco. Dekuji

  Nutrition British Shorthair Cat Facebook like button

 • Krmivo

  15.9.2018 Odpovědi: 1

  Dobrý den mám 4 mesicniho britskeho kocourka,chtěl bych vědět jestli můžu míchat granule brit premium a brit care,jestli to kocourovi neublizi.Do ted jsem mu daval brit premium,a to same jestli muzu míchat kapsicky premium a care.

  Nutrition British Shorthair Cat Facebook like button

 • Granulky pro kastrovanou kočku

  11.9.2018 Odpovědi: 1

  Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jaké granulky jsou vhodné pro vykastrovanou kočku, která má alergii na kuře? Vždy se po něm děsně škrabadla. Děkuji Vám.

  Nutrition Shorthair Cat Facebook like button

 • Konzervy brit care - dávkování?

  17.8.2018 Odpovědi: 2

  Dobrý den, jsem poněkud zmatena z doporučeného dávkování na konzervách. Malá kočka - 1 konzerva Střední kočka - 2 konzervy Velká kočka - 3 konzervy Jsou obrázky myšleny kočky o váze 2, 3 a 4 kg? Děkuji za odpověď.

  Nutrition European Shorthair Cat Facebook like button

 • Rozdrvené granule

  1.8.2018 Odpovědi: 1

  Dobrý deň. Už približne rok kupujeme našim kocúrom granule Brit Care Daisy Ive to Control my weight. Približne pred týždňom sme kúpili v Hornbachu v Bratislave 7 kg balenie týchto granulí. Avšak už hneď na začiatku ako sme otvorili balenie a nasypali mačkám, sme zistili, že polovica granúl je rozdrvená na malé kúsky. Viem, že toto je bežné na konci balenia, keď už ostávajú posledné kúsky, ale hneď zo začiatku pri otvorení? V živote sa nám to pri týchto granuliach nestalo. Nebol by to ani tak veľký problém, keby v miske neostávala polovica z nasypaných granulí rozdrvená na omrvinky ako pre vtáčiky a mačky mi to nechcú jesť (nehovoriac, že som za granule dala nemalé peniaze a minimálne štvrtina z nich je takto podrvená). Tieto granule sme vždy kupovali práve preto, že sú väčšie a vyhovujú nášmu kocúrovi s nadváhou, ktorý by stále len jedol a veľmi rád aj hltá a následne zvracia granule, ktoré sú malé. Tým, že tieto granule boli vždy väčšie, tak ich musel poriadne pokusať v papuľke a nehltal. Ale čo teraz? Mám s takouto "kvalitou" počítať aj do budúcna? Prikladám fotky, ako to vyzerá keď im ich nasypem: http://www.imagehosting.cz/?v=3818472820.jpg a ako keď dojedia: http://www.imagehosting.cz/?v=3812405820.jpg takto vyzerá balenie zvnútra: http://www.imagehosting.cz/?v=3802735420.jpg Vďaka za vyjadrenie.

  Nutrition Long-haired Cat Facebook like button

 • spolupráce

  19.7.2018 Odpovědi: 1

  Udělala jsem reklamu na youtube na krmivo Brit care které mému kocourkovi mocchutná tak jsem se chtěla zeptat na spolupráci??

  Education Turkish Angora Facebook like button

 • ostatní

  26.4.2018 Odpovědi: 1

  Dobrý den dnes mi byl doručen balíček ,objednávala jsem stelivo a startovací balíček pro kotě kde uvádíte obsah 1kg superprémiových granulí,ale obsah byl pouze 400g,nevím zda došlo k omylu a nebo to máte špatně napsáno, v tom případě by bylo dobré uvést gramáž správně. Děkuji za odpověd Horáková

  Nutrition Maine Coon Cat Facebook like button

 • Vzorky granulí

  18.3.2018 Odpovědi: 1

  Dobrý den, ze zdravotních důvodů jsme nuceni změnit stravu, po dlouhém bádání jsme se rozhodli pro Vaší značku Brit, konkrétně řadu Brit Care Cat Missy for Sterilised a Brit Care Cat Lilly I've Sensitive Digestion. Protože má kočička ale mlsný jazýček chceme se zeptat zda je prosím možné získat vzorky těchto krmiv? Děkuji za ochotu

  Nutrition British Long-haired Cat Facebook like button

1 / 34123456