Odborná poradnaVložit dotaz

Kategorie dotazů

 • Vzorky granulí

  27.5.2019 Odpovědi: 1

  Dobrý den, mám doma 4letého ,kastrovaného kocoura celou dobu krmíme jednou značkou granulí ,které velice zhoršila svou kvalitu bohužel v poslední době si toho všímám hlavně ve zhoršení jeho srsti a tak bych chtěla změnit granule tak bych se chtěla zeptat zda je možné někde zakoupit vaše vzorky granulí ? Předem děkuji za odpověd

  Nutrition British Shorthair Cat Facebook like button

 • Kastrace

  18.4.2019 Odpovědi: 1

  Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda byste mi mohli doporučit granule pro 8.měsíční kastrovanou kočičku perského plemena. Všechny granulky jsou pouze od 1. roku (pro kastrované). Mockrát Vám děkuji za odpověď S pozdravem Magdaléna Vašátková

  Nutrition Persian Cat Facebook like button

 • Vzorky

  14.4.2019 Odpovědi: 1

  Dobrý den,máme doma 4 letou kočičku,bývalí majitel se o ní moc nestaral a dával jí pouze nekvalitní krmivo,chtěla bych ti změnit a naučit jí na něco kvalitního.Je nějaká možnost vzorků?

  Nutrition Ragdoll Facebook like button

 • Vzorky granulí pro kočku

  24.2.2019 Odpovědi: 1

  Dobrý den, delší dobu sháním vaše vzorečky granulí řady Brit Care pro kočky a chtěla jsem se zeptat zdali nemáte například seznam prodejen, kdy bych je mohla sehnat? Či případně jestli je možnost zaslání vzorečku? Kočičku mám z útulku a je naučena na Purinu One, ale chtěla bych ji přeučit na kvalitní granule a vaše granule kupuji psovi a jsem spokojená. Co se týče granulí u kočky, ta mi zatím všechny zakoupené odmítá, tak bych chtěla vyzkoušet ještě ty vaše. Moc děkuji za odpověď.

  Nutrition Shorthair Cat Facebook like button

 • Granule Brit care Missy

  30.1.2019 Odpovědi: 1

  Nově otevřené balení granulí Brit care Missy - granule mají mnohem světlejší barvu než v minulosti, čím si mám změnu vysvětlit. Děkuji za odpověď.

  Nutrition British Shorthair Cat Facebook like button

 • Granule pro kocky

  4.10.2018 Odpovědi: 1

  Od kotěte krmime granulemi Crazy..., po kastraci Missy, nyní (3roky) začíná být vybirava a chtěli bychom ji vyhovět- nebude problém krmit granulemi Coco? Jsou vhodné i pro kastrovane kočky? Prosím o srovnání Missy a Coco. Dekuji

  Nutrition British Shorthair Cat Facebook like button

 • Krmivo

  15.9.2018 Odpovědi: 1

  Dobrý den mám 4 mesicniho britskeho kocourka,chtěl bych vědět jestli můžu míchat granule brit premium a brit care,jestli to kocourovi neublizi.Do ted jsem mu daval brit premium,a to same jestli muzu míchat kapsicky premium a care.

  Nutrition British Shorthair Cat Facebook like button

 • Granulky pro kastrovanou kočku

  11.9.2018 Odpovědi: 1

  Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jaké granulky jsou vhodné pro vykastrovanou kočku, která má alergii na kuře? Vždy se po něm děsně škrabadla. Děkuji Vám.

  Nutrition Shorthair Cat Facebook like button

 • Konzervy brit care - dávkování?

  17.8.2018 Odpovědi: 2

  Dobrý den, jsem poněkud zmatena z doporučeného dávkování na konzervách. Malá kočka - 1 konzerva Střední kočka - 2 konzervy Velká kočka - 3 konzervy Jsou obrázky myšleny kočky o váze 2, 3 a 4 kg? Děkuji za odpověď.

  Nutrition European Shorthair Cat Facebook like button

 • Rozdrvené granule

  1.8.2018 Odpovědi: 1

  Dobrý deň. Už približne rok kupujeme našim kocúrom granule Brit Care Daisy Ive to Control my weight. Približne pred týždňom sme kúpili v Hornbachu v Bratislave 7 kg balenie týchto granulí. Avšak už hneď na začiatku ako sme otvorili balenie a nasypali mačkám, sme zistili, že polovica granúl je rozdrvená na malé kúsky. Viem, že toto je bežné na konci balenia, keď už ostávajú posledné kúsky, ale hneď zo začiatku pri otvorení? V živote sa nám to pri týchto granuliach nestalo. Nebol by to ani tak veľký problém, keby v miske neostávala polovica z nasypaných granulí rozdrvená na omrvinky ako pre vtáčiky a mačky mi to nechcú jesť (nehovoriac, že som za granule dala nemalé peniaze a minimálne štvrtina z nich je takto podrvená). Tieto granule sme vždy kupovali práve preto, že sú väčšie a vyhovujú nášmu kocúrovi s nadváhou, ktorý by stále len jedol a veľmi rád aj hltá a následne zvracia granule, ktoré sú malé. Tým, že tieto granule boli vždy väčšie, tak ich musel poriadne pokusať v papuľke a nehltal. Ale čo teraz? Mám s takouto "kvalitou" počítať aj do budúcna? Prikladám fotky, ako to vyzerá keď im ich nasypem: http://www.imagehosting.cz/?v=3818472820.jpg a ako keď dojedia: http://www.imagehosting.cz/?v=3812405820.jpg takto vyzerá balenie zvnútra: http://www.imagehosting.cz/?v=3802735420.jpg Vďaka za vyjadrenie.

  Nutrition Long-haired Cat Facebook like button

1 / 17123456