Odborná poradnaVložit dotaz

Kategorie dotazů

 • Veľkosť granúl

  23.9.2020 Odpovědi: 0

  Dobrý deň, objednávam cyklicky pre nášho psa BRIT Lamb&Rice 15kg. V posledných objednávkach som si všimol, že veľkosť granúl sa zmenšuje a sú aj bledohnedé na rozdiel od prvých objednávok kde farba bola tmavohnedá. Nechápem to a logicky sa mi natíska otázka či je to v poriadku. Ďakujem za odpoveď.

  Nutrition Mixbreed Facebook like button

 • Změna kvality granulí (Salomon&potato)

  20.9.2020 Odpovědi: 1

  Dobrý den, od štěňátka kupuju granule BC pro velká plemena losos a brambory. Nyní konkrétně junior large breed salmon&potato. Poslední dobou je každý pytel jiný - některý pytel má granule světlé, vyschlé, bez chuti a zápachu, některý hezky lesklé (ty má pesan samozřejmě rád) a některé dokonce s bílým povrchem, kdy nevím, zda jde o plíseň, nebo je to vlastně v pohodě. Mám velkého psa, ale poslední měsíce kupuji z tohoto důvodu jen 3kg pytle. Už se dívám i po změně granulí, protože mám strach, aby z toho neprisly nějaké zdravotní problémy. V diskuzích jsem si všimla více těchto komentářů. Děkuji za vaše vyjádření.

  Nutrition Golden retriever Facebook like button

 • Vhodné granule pri tvorbe oxalátov

  17.9.2020 Odpovědi: 1

  Dobrý deň,dlho som hľadala pre môjho psíka vhodné granule. Po dlhých mesiacoch vyšetrení a krvavých hnačiek sa zistilo, že je alergický na bielkovinu z hydiny. Problém vyriešili až granule Brit Lamb&Rice... vďaka za ne

  Nutrition Yorkshire Terrier Facebook like button

 • granule

  17.9.2020 Odpovědi: 1

  Dobrý den, potřebovala bych poradit, které krmivo mám zvolit pro Velkého švýcarského salašnického psa (5 měsíců). Zatím dostává kuřecí granule jiné značky - chutná ji, ale má řidší stolici. Ráda bych proto granule změnila. Mám zvolit Brit Care Junior Large Breed Lamb a Rice nebo raději Brit Fresh Beef With Pumpkin Puppy Large Bones a Joints? Mockrát děkuji za radu.

  Nutrition Ostatní Facebook like button

 • Je vhodné meniť druh granúl

  16.9.2020 Odpovědi: 3

  Doteraz sme pouzivali granule lamb&rice puppy a junior, teraz som objednala fresh beef? Mam radsej ďalej kŕmiť s lamb&rice? Je vhodné takto meniť granule. Alebo je nejaký postup ako meniť granule aby pes co najlepšiu výživu?

  Nutrition German Shepherd Dog Facebook like button

 • Krmení - jiné složení?

  16.9.2020 Odpovědi: 1

  Dobrý den, svému psu dávám granule Brit care adult salmon and potato. Nyní jsme objednali 3 dvanáctikilové pytle ze webu vaschovatel.cz, vypadají trochu jinak, jsou tvrdší, mému psovi smrdí, má po nich průjem a nechce je jíst. Může být vadná šarže? Myslím, že už se k nim nevrátím a budu se muset poradit, jaké jiné krmivo zvolit. Děkuji. Jana

  Nutrition Flat Coated Retriever Facebook like button

 • Granule + konzervy

  14.9.2020 Odpovědi: 1

  Dobrý den, máme doma 3 měsíční štěně a krmíme zatím granulemi puppy (denně 280g, jakmile zkrmíme zásoby, budeme přecházet na large brit junior). Chtěli bychom ke granulím přidávat konzervy, můžete mi prosím poradit jak spočítat vhodnou denní dávku? Je vhodné např. 1/2 denní dávky granulí + 1/2 denní dávky konzervy? Děkuji za odpověď.

  Nutrition Rottweiler Facebook like button

 • Renal dieta

  10.9.2020 Odpovědi: 1

  Dobrý den, na veletrhu For Pets mě zaujala řada veterinární diety Renal pro kočky. Ráda bych se zeptala kdy bude k dispozici v ČR. Oba moji kocouři bohužel trpí chronickým selháním ledvin a s jídlem je to někdy opravdu těžké, málo co jedí s chutí. Vaše renal řada mě velmi oslovila také složením. Děkuji za odpověď. Květa Vostruhová

  Nutrition Burmese Cat Facebook like button

 • Doplněk stravy a kloubní výživa pro štěně

  10.9.2020 Odpovědi: 1

  Hezký den pane Ing Kváši,chtěl jsem se zeptat na doplněk stravy pro štěně psa Labradora staří 2 měsíce. Buď je to Canina Canhydrox GAG a nebo Canina VELOX kloubní energie vše pro podporu růstu a kloubů pro Labradora.Děku ji za informace.

  Nutrition Labrador Retriever Facebook like button

 • velikost granulí

  8.9.2020 Odpovědi: 1

  Dobrý den. Asi před měsícem jsem koupil Vaše granule Lamb a rise 8kg pytel. Dnes jsem koupil ty samé granule ale 15 kg pytel a granule jsou větší. chci se jen zeptat jestli je složení granulí stejné.

  Nutrition Australian Shepherd Facebook like button

1 / 216123456