Rozdií mezi brit care salmon puppy a junior

7.7.2018 Answers: 2 Marie Lasak

Dobrý den.pomalu přecházíme z puppy na junior mícháme ca. 50/50. Pejsek ale začal mít větry a alergickou reakci (žádné jiné jídlo nedostává) i na doporučení veteriňáře kvůli vyloučení potravinové alergie.Puppy snášel výborně po přidání junior se osypal a má větry .Co je v juniorce navíc ze mu to způsobuje takové problémy? Doufala jsem že přechod bude bez problémů že složení je všehovšudy stejné..děkuji za odpověď.

Výživa Bulteriér

Answers to the question

 • Ing. Martin Kváš
  Nutrition specialist

  11.7.2018

  Zdravím, jmenovaná krmiva jsou komponentně stejná, liší se pouze % zastoupení jednotlivých surovin. Pro alergickou reakci proto není žádný důvod. Plynatost mohla být chvilková, pejskovi možná něco "nesedlo", možná nějaká viróza atd. Pokud stav přetrvává (dnes je 4.den od vašeho dotazu), doporučuji nasadit probiotika na 5 - 7 dnů. Píšete, že se pejsek osypal. Prosím, mohla byste mi napsat, kde přesně se osypal, jak ta reakce vypadá? Mockrát díky a jsem s pozdravem, Martin Kváš

  Answer

  • Marie Lasak

   12.7.2018

   Dobrý den.dekuji za odpoved.zatim jsme vysadili juniorku a davame zbytek puppy mame jen ale na par dni a budem sledovat jestli vyrazka vymizi(zarudnuti na brise a stehnech a packach , svedeni spodni casti tela) Je mozne ze pes zacal byt alergicky na nejakou slozku vekem?slozeni granuli se mi ale zda tak bezalergicke ze to snad ani neni mozne.

   Answer

Login to post a question

Questions are answered by

Ing. Martin Kváš
nutrition specialist

MVDr. Jan Šíma
veterinarian